Wielka

Wiosenna promocja

To najlepszy czas, gdy do lata pozostał już tylko miesiąc. Pomyśl tylko! Tylko miesiąc do nieograniczonego szczęścia, nieustannej zabawy i niezapomnianych wakacji. Z tego powodu mamy dla Was wiele przyjemnych bonusów.

WEŹ UDZIAŁ
CZYTAJ WIĘCEJ

Otwierać ostrożnie.
Kruchy!

Jak zwykle na każdego z Was czeka specjalna DARMOWA SKRZYNKA. Co tydzień możesz ją otworzyć do końca promocji.

Specjalnie dla Ciebie Misty macha magiczną różdżką i teraz za każde wykonane zadanie dostajesz o 20% więcej Kamienie Dusz.

Czas zwiększyć stawki.

Szczęście uśmiecha się do upartych.

Dotyczy wszystkich zadań wykonywanych w grach oraz na Ścianach Ofert.

Tylko dzięki cierpliwości możesz zdobyć klucz. Za drzwiami czekają na Ciebie niewyobrażalne skarby. Możliwe, że źli czarodzieje ukryli tam nawet do 20 000 Kamienie Dusz.

Co my mamy dla ciebie?

Jesteś gotowy?

Klucze do gier, skins, wirtualna waluta, karty płatnicze lub licencje premium - wszystko to dla Ciebie. Czekasz na idealny moment, aby otrzymać darmowe nagrody? Czas już przyszedł!

Robloxian

Dzięki kodowi promocyjnemu otrzymasz darmową skrzynię z gwarantowanymi Robuxami!

DARMOWE ROBUXY

Big Boss

Dostępna od

7 Maja

Dostępna od

14 Maja

Big Money

Big Luck

Dostępna od

21 Maja

Skrzynie

Rozpoczęło się głosowanie. Każdy z członków Rady Czarownic zagłosował na TAK! Uchwalone! Chmury zgęstniały, rozległ się grzmot, na niebie zebrała się niespotykana energia, którą czarownice przeobraziły w błyskawicę, by przesłać ją do kociołka I... BUM!!! Magiczny kociołek zaczyna wrzeć. Czarownice wypowiadały swoje zaklęcia. Trwało to kilka dni, aż w końcu stało się! Teraz każdy z was otrzyma Darmową Skrzynkę do ekwipunku. Dziękujemy Ci Misty!

Wykonaliście bardzo dobrą pracę. Z tej okazji pilnie zebrała się rada czarownic. Zdecydowano, że każdy z was zasługuje na nagrodę, ale czarownice nie mogły wybrać którą, a Misty szepnęła:


- "Uwielbiają darmowe skrzynie".

ZAGRAJ

Magia czy rzeczywistość?

Dlatego lubimy robić dla Was przyjemne bonusy. Jesteśmy pewni, że podczas naszego eventu otrzymacie upragnione nagrody i zyskacie dobry nastrój. +20% Kamienie Dusz czeka na Was za każde wykonane zadanie.

Kamienie Dusz dla każdego

WEŻ UDZIAŁ

Tylko dzięki Wam! Mamy motywację, aby się doskonalić i być lepszymi. To Wy jesteście głównym motorem postępu i bez Was nic by nie istniało.